Audi Q7 s 2,4G, jednomístné, vínová metalíza

Kód: 3233
Akce
Neohodnoceno
Značka: Audi
5 990 Kč –16 % 4 990 Kč
Skladem ihned k odeslání

Dětské elektrické autíčko pro děti SUV Audi Q7 ve vínové metalíze, ovládané 2,4G bluetooth dálkovým ovládáním, FM rádio, bluetooth, USB, voltmetr. Vůz je vybaven LED osvětlením, čalouněnou sedačkou, odpružením náprav. Zaujme originální vzhled, lakovaná barva, EVA kola, kvalitní materiály a zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Licenční dětské elektrické autíčko Audi Q7 ve vínové metalíze má nádherný vzhled originálního modelu, kvalitní materiály a zpracování. Dva silné, elektrické motory (2x 45W / 12V) se starají o náhon obou zadních kol, díky čemuž je autíčko vhodné i pro řádění v terénu. Autíčko je možné ovládat dvěma způsoby - manuálně a dálkovým ovládáním. Při manuálním řízení se rozjede stlačením nožního pedálu (vpřed/vzad), po puštění pedálu se auto samo zastaví. Mezi jízdou vpřed/vzad volíte řadící páčkou s osvětlením řazeného stupně na přístrojové desce. Dálkový ovladač má přednost před manuálním řízením, tzn. dítě můžete ovladačem zastavit, a tak máte nad vozítkem plnou kontrolu. 

Dětské elektrické Autíčko je vybaveno LED svícením -  svítí denní osvětlení, přední a zadní světla, mlhovky,  palubní přístroje a LED displej s voltmetrem. Nesmí chybět zvukové efekty jako klakson, startování nebo zvuk motoru, pomocí ovládání na volantu volíte vlastní hudbu a její hlasitost. Hudba lze přehrát pomocí FM rádia s přehrávačem Mp3, USB a SD. Osvětlení i zvuky lze vypnout. 

Příjemnou a tichou jízdu zajišťují EVA měkčená kola (obdoba nafukovacích). Pro větší bezpečnost dětí je na pohodlné čalouněné sedačce nastavitelný bezpečnostní pás

Vlastnosti: 

  • 2.4G bluetooth dálkové ovládání
  • 2 motory 45W / 12V, náhon na zadní kola
  • rychlosti: 3 vpřed, 3 vzad
  • zvuk:  FM rádiem, přehrávačem Mp3, USB, SD


Ostatní informace: 

  • odesíláme v kartonu 126x46x65cm, váha 25kg
  • přikládáme návody, odkaz na podrobný focený český návod k sestavení a fakturu
  • náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě - pro své zákazníky nabízíme prodej náhradních dílů a baterií za nákupní ceny


Elektrické Audi Q7 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu. Jízdou v tomto fantastickém autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí. Podrobnosti zjistíte v tabulce Doplňkové parametry. Pro porovnání velikosti prohlédněte foto s dětmi.

V obdobném provedení nabízíme také Audi Q7 NEW S-line v černé matné nebo modré metalíze.Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Vínová
Délka auta: 130cm
Výška auta: 55cm
Šířka auta: 69cm
Průměr kol: 24cm
Šířka sedačky: 33cm
Šířka sezení: 35cm
Práh auta: 11cm
Nášlap od země: 15cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 27cm
Váha auta: 19kg
Max. nosnost: 30kg
Max. rychlost: 5km/h
Pohon: 2x el. motor 45W na baterii 12V/7Ah
Dobíječka: z 220v na 12V/1000Ma, splňující normu CE
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
Určeno pro: děti od 3 let, dle mého max. do 6let