Audi Q7 NEW S-line s 2,4G, černá matová

Kód: 1102
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Audi
4 700 Kč
Skladem ihned k odeslání

Elektrické autíčko pro děti  SUV Audi Q7 NEW S-line v černé matné barvě, ovládané 2,4G bluetooth dálkovým ovládáním, USB, FM radio, voltmetr. Vůz je vybaven čalouněnou sedačkou s pásem, LED osvětlením, otevíracími dveřmi. Zaujme originální vzhled, lakovaná barva, EVA kola, kvalitní materiály a zpracování.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Licenční dětské elektrické autíčko Audi Q7 NEW má nádherný vzhled originálního modelu, kvalitní materiály a zpracování. Dva silné, elektrické motory (2x 45W / 12V) se starají o náhon obou zadních kol, díky čemuž je autíčko vhodné i pro řádění v terénu.
Autíčko je možné ovládat dvěma způsoby -
manuálně a dálkovým ovládáním. Při manuálním řízení se rozjede stlačením nožního pedálu (vpřed/vzad), po puštění pedálu se auto samo zastaví. Mezi jízdou vpřed/vzad volíte řadící páčkou s osvětlením řazeného stupně na přístrojové desce. Dálkový ovladač má přednost před manuálním řízením, tzn. dítě můžete ovladačem zastavit, a tak máte nad vozítkem plnou kontrolu. 
Dětské autíčko je vybaveno LED svícením -  svítí denní osvětlení, přední a zadní světla, mlhovky,  palubní přístroje a LED displej s voltmetrem. Nesmí chybět zvukové efekty jako klakson, startování nebo zvuk motoru, pomocí ovládání na volantu volíte vlastní hudbu a její hlasitost. Hudba lze přehrát pomocí FM rádia s přehrávačem Mp3, USB a SD. Osvětlení i zvuky lze vypnout. 
Příjemnou a tichou jízdu zajišťují EVA měkčená kola (obdoba nafukovacích). Pro větší bezpečnost dětí je na pohodlné čalouněné sedačce nastavitelný bezpečnostní pás. 

Vlastnosti: 

  • 2.4G bluetooth dálkové ovládání
  • 2 motory 45W / 12V, náhon na zadní kola
  • rychlosti: 3 vpřed, 3 vzad
  • zvuk:  FM rádiem, přehrávačem Mp3, USB, SD

Ostatní informace: 

  • přikládáme návody, odkaz na podrobný focený český návod k sestavení a fakturu
  • náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě - pro své zákazníky nabízíme prodej náhradních dílů a baterií za nákupní ceny

Elektrické Audi Q7 NEW nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu. Jízdou v tomto fantastickém autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí. Podrobnosti zjistíte v tabulce Doplňkové parametry. Pro porovnání velikosti prohlédněte foto s dětmi. 

Toto autíčko je možné zakoupit také v modré metalíze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Černá
Délka auta: 118cm
Výška auta: 55cm
Šířka auta: 69cm
Průměr kol: 24cm
Šířka sedačky: 33cm
Šířka sezení: 35cm
Práh auta: 11cm
Nášlap od země: 15cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 27cm
Váha auta: 18kg
Max. nosnost: 30kg
Max. rychlost: 5km/h
Pohon: 2x el. motor 45w na baterii 12v/7ah
Dobíječka: z 220v na 12v/1000ma, splňující normu ce, emc
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
Určeno pro: děti od 3 let, dle mého max. do 6let

Prohlédněte si video