RC motorky

I když nejtypičtější RC hračkou jsou autíčka, na dálkové ovládání se najde i celá řada dalších hraček, dokonce i RC motorky. Motorka na dálkové ovládání se prodává například jako RC stavebnice, která obsahuje asi 400 až 600 dílků. Než se RC motorka poprvé rozjede, malý modelář (nebo jeho tatínek) musí složit celou motorku z malých bloků. Součástí balení je dálkové ovládání a samozřejmě podrobná uživatelská příručka. Vzhledem k velkému počtu malých dílků se jedná o hračku vhodnou pro děti ve věku šest a více let.

 V nabídce jsou různé druhy motorek, například policejní, vojenská, nebo se sajdkárou. Řada RC stavebnic se může ještě rozšířit díky možnosti použít k nim navíc legové kostky. Jednotlivé modely mohou být vybaveny odpružením předního kola, LED osvětlením a pohyblivými částmi. Mohou jet až rychlostí přes 5 km/h. Napájení je na baterie, některá z nich lze dobíjet také USB nabíječkou.

2 položek celkem

Cena

16901699
116901699

Značky

Položek k zobrazení: 2
RC motorka se sajtkárou - CADA bricks (629 dílků)
Akce
1 699 Kč

Motocykl si můžete sestavit úplně sami, fantazii se meze nekladou, kostky lze kombinovat i s Legem. Tato hračka Vás jen tak nudit nezačne.

Kód: RCDE/C51021W
RC motorka - stavebnice - (484 dílků)
Akce
1 690 Kč

RC motorku je možno sestavit z 484 bloků, působí velmi reálně. Model je vybaven skvělým LED osvětlením. Tělo vozidla je vyrobeno z ABS plastu, který je velice bezpečný a odolný....

Kód: RCDE/C51024W