RC motorky

I když nejtypičtější RC hračkou jsou autíčka, na dálkové ovládání se najde i celá řada dalších hraček, dokonce i RC motorky. Motorka na dálkové ovládání se prodává například jako RC stavebnice, která obsahuje asi 400 až 600 dílků. Než se RC motorka poprvé rozjede, malý modelář (nebo jeho tatínek) musí složit celou motorku z malých bloků. Součástí balení je dálkové ovládání a samozřejmě podrobná uživatelská příručka. Vzhledem k velkému počtu malých dílků se jedná o hračku vhodnou pro děti ve věku šest a více let.

 V nabídce jsou různé druhy motorek, například policejní, vojenská, nebo se sajdkárou. Řada RC stavebnic se může ještě rozšířit díky možnosti použít k nim navíc legové kostky. Jednotlivé modely mohou být vybaveny odpružením předního kola, LED osvětlením a pohyblivými částmi. Mohou jet až rychlostí přes 5 km/h. Napájení je na baterie, některá z nich lze dobíjet také USB nabíječkou.

2 položek celkem

Cena

9991999
19991999

Značky

Položek k zobrazení: 2
RC motorka se sajtkárou - CADA bricks (629 dílků)
1 999 Kč

Vojenský motocykl (pro 2 osoby) si můžete sestavit úplně sami, podpoří to kreativitu, zručnost i představivost každé věkové skupiny. Stroj má ve výbavě stylové LED osvětlení,...

Kód: DS62512661
Policejní motorka - stavebnice - 539 dílků Kód: DS56225549