Mercedes X-Class 4x4 s 2,4G, MP4, FM, rocking horse, dvoumístný, lakovaný černý

Kód: 962
Novinka Tip
Neohodnoceno
9 900 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Mercedes-Benz X-Class 4x4 v černé metalízové barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi a zadním čelem, USB, MP4, voltmetrem, LED osvětlením, EVA koly, zábavnou funkcí rocking horse, zadním výklopným madlem pro ruční odtažení, 4 motory 45W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Mercedes-Benz X-Class 4x4

Dětské elektrické dvoumístné autíčko Mercedes-Benz X-Class 4x4 s originální licencí prémiové německé automobilky v černé metalízové barvě. K autíčku dostanete dálkové ovládání s přednostní jízdou nad pedálem. Vozítko disponuje možností volby až 3 rychlostí vpřed a vzad při jízdě na DO nebo dvě rychlosti vpřed a jedné vzad při jízdě na pedál. Díky čtyřem výkonným 45W / 12V motorům pohánějícím každé kolo zvlášť si můžete dovolit i jízdu terénem a o pohodlnou a tichou jízdu se pak postarají EVA kola (design gumových nafukovacích kol). Bezpečnost dítěte zajistí stavitelný 3-bodový bezpečnostní pás na čalouněné sedačce. Autíčko též nabízí "uzamčení diferenciálu" - to znamená, že můžete využívat pohon 4x4 a nebo pohon zadní odpružené nápravy.

Vozítko má otevíratelné dveře, včetně zadního čela, kde najdete úložný prostor na drobnosti. X-Class se může pyšnit i slušnou výbavou ve formě LED osvětlení hlavních a zadních světlometů. Na osvětlené palubní desce, kterou můžete tlačítkem vypnout, naleznete ukazatel zařazeného rychlostního stupně, přehrávač MP4 (i přes USB) se skvělým zvukem - kdy ovládání písniček je možné i přes tlačítka na volantu, voltmetr a hlavní vypínač vozítka, který po zmáčknutí nastartuje autíčko při kterém zazní zvuk motoru.

V zadní části naleznete výklopné madlo pro ruční tažení v případě vybití baterie nebo parkování. Malý bonus je vtipná funkce kývání autíčka vpřed a vzad na místě.

Mercedes-Benz X-Class 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.
Jízdou v tomto luxusním autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 143 x 80 x 43 cm / 32 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Černá
Délka auta: 136cm
Výška auta: 63cm
Šířka auta: 80cm
Průměr kol: 30cm
Šířka kol: 11cm
Šířka sedačky: 47cm
Šířka sezení: 49cm
Práh auta: 17cm
Nášlap od země: 21cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 34cm
Ložná plocha: šířka 51cm, délka 27cm, výška 16cm
Váha auta: 28kg
Max. nosnost: 50kg
Max. rychlost: 2 - 8km/h
Pohon: 4x el. motor 45W na 2x baterie 12V/7Ah
? Délka provozu při plném nabití: 1 - 2hod
Nabíječka: z 220V na 12V/1000mA, norma CE
? Čas nabíjení baterií: 8 - 12hod
? Určeno pro děti: od 3let