Lexus LX 570 s 2.4G, 4x4, dvoumístný, modrá metalíza

Kód: 3373
Tip
Neohodnoceno
Značka: Lexus
7 200 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Lexus LX 570 4x4 v modré metalízové barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi a kapotou, FM rádiem, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením zadní nápravy, EVA koly, výsuvným madlem pro tažení auta, 4 motory 35W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Lexus LX 570 4x4

Dvoumístné dětské elektrické autíčko Lexus LX 570 4x4 je krásné SUV v modré metalízové barvě s 2.4G bluetooth dálkovým ovládáním, díky kterému můžete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu. Autíčko má otevíratelné dveře včetně kapoty a má náhon na všechny čtyři kola, díky motorům o výkonu 35W / 12V u každého z nich.

Autíčko skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (1 rychlost při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání). Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda, o maximální pohodlí se pak postará odpružení zadní nápravy, přední náprava na ložiskách a čalouněná sedačka s 3 bodovým bezpečnostním pásem. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete autíčko zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání.

Těšit se můžete také na FM rádio či přehrávač MP3 s USB a TF (vstup pro SD kartu), který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu po otočení jedním ze dvou vlastních klíčků, dále zvuk jízdy, kdy zvyšující otáčky motorů zvyšují zvuk jízdy, klakson, písničky a melodie nebo LED osvětlení předních světel a zadních světlech s možností vypnutí.

Velmi užitečnou vychytávkou je zadní vyklápěcí madlo pro ruční odtažení vozítka v případě vybití baterie. Pro tažení slouží přepínač 2x2, kterým vypnete přední převodovky s motory pro snadné tažení auta

Lexus LX 570 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Model nabízíme také v červené barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 139 x 49 x 75 cm / váha 37 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Modrá
Délka auta: 135cm
Výška auta: 63cm
Šířka auta: 83cm
Průměr kol: 31cm
Šířka kol: 13cm
Šířka sedačky: 48cm
Šířka sezení: 51cm
Práh od země: 15cm
Nášlap od země: 21cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 31cm
Váha auta: 35kg
Max. nosnost: 35kg
? Pohon: 4x el. motor 12V/35W na 2x baterie 12V/7Ah
? Max. rychlost: 3 - 5km/h
? Nabíječka: z 220v na 12V/1000mA, splňující normu CE
? Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
? Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
? Určeno pro: děti od 3 do 8 let