Bugina Xmen 4x4 s 2.4G, dvoumístná, polymer Spider modrá

Kód: 2806
Novinka Tip
Neohodnoceno
8 800 Kč
Skladem ihned k odeslání

Elektrická bugina Xmen 4x4 v modré barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, MP3, SD, USB, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením obou náprav se stavitelnou tuhostí, EVA koly, čalouněnou sedačkou, 4 motory 45W / 12V a potahem Spider s polymerního materiálu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická bugina Xmen 4x4

Terénní dětská elektrická bugina řady Xmen s pohonem 4x4 v modré barvě, s 2,4G Bluetooth dálkovým ovládáním má perfektní design terénního stroje, kvalitní materiály a zpracování. Důkazem toho je potah Spider z polymerního materiálu, který je v bugině použit. Podvozek vozítka tvoří odpružení obou náprav se stavitelnou tuhostí pružin a velmi tichá a pohodlná EVA kola z měkčeného plastu. Bugina je poháněna čtyřmi elektrickými motory o výkonu 45W / 12V a disponuje třemi rychlostmi vpřed i vzad při ovládání na DO a dvěma rychlostmi vpřed a jednou vzad při jízdě na pedál. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, vozítko však můžete kdykoliv zastavit tlačítkem na DO, který má vždy přednost před řízením dítěte - buginu tak máte plně pod kontrolou. K dispozici je i možnost volby jízdy na zadní náhon nebo 4x4 náhon všech kol. Pro pohodlí dítěte má bugina koženou čalouněnou sedačku vybavenou stavitelným bezpečnostním pásem.

Ve výbavě buginy najdete kufřík na drobnosti, digitální přehrávač MP3 se vstupy USB, SD a AUX poskytující výborný zvuk, přednastavené písničky a melodie včetně zvuku startu motoru. Dále klíčky od zapalování a voltmetr, který ukazuje stav nabití baterie. Vypínatelné LED osvětlení hlavních a zadních světel.

Bugina Xmen 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení buginy je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak buginu sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: spider modrá
Délka buginy: 128cm
Výška buginy: 82cm
Šířka buginy: 85cm
Průměr kol: 36cm
Šířka kol: 15cm
Šířka sedačky: 50cm
Šířka sezení: 52cm
Práh od země: 25cm
Nášlap od země: 32cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 36cm
Váha buginy: 32kg
Max. nosnost: 50kg
Max. rychlost: 3 - 8km/h
Pohon: 4x el. motor 12v/45w, na 2 baterie 12v/7ah
Dobíječka: z 220v na 12v/1500ma, splňující normu ce, emc
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
Určeno pro: děti od 3let, dle mého max. do 8 let