Bugina UTV - MX s 2,4G, dvoumístná, 24V/2x200W, polymer Spider modrá

Kód: 3353
Novinka
Neohodnoceno
10 894 Kč
Skladem ihned k odeslání

Dětská elektrická dvoumístná bugina UTV - MX 24V v modré barvě s polymerovým potahem se vzorem Spider, 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi a zadním úložným prostorem, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením obou náprav s tlumiči, EVA koly, madlem pro tažení, 2x 24V / 200W motory

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Dětská elektrická bugina UTV - MX 24V

Dětská elektrická dvoumístná bugina UTV - MX 24V v modré barvě s polymerovým potahem se vzorem Spider je kvalitně zpracovaná a výkonná bugina. Díky 2.4G bluetooth dálkovému ovládání, budete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu. Bugina jezdí vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (2 rychlosti vpřed / 1 vzad při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání).

Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda a o maximální pohodlí se pak postará odpružení obou náprav se stavitelnou tuhostí tlumičů, ložisky a dvoumístná čalouněná sedačka s pásy. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete buginu zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání.

Bugina MX má otevíratelné dveře a zadní úložný prostor na drobnosti. Zadní nápravu pohání motory o výkonu 200W / 24V u každého z nich. Díky nim dosahuje bugina rychlosti až 8 km/h. V případě vybití baterie jsou k dispozici madla pro ruční odtažení.

Těšit se můžete také na přehrávač MP3 s USB a TF (vstup pro SD kartu), který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu, klakson, písničky a melodie nebo LED osvětlení předních světel a zadních světlech s možností vypnutí či osvětlení audio playeru.

Bugina UTV - MX 24V nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

 Buginu nabízíme také v červené a army barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení buginy je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak buginu sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 150 x 82 x 46 cm / váha 44 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: spider modrá
Délka: 142cm
Výška: 85cm
Šířka: 91cm
Průměr kol: 39cm
Šířka kol: 14cm
Šířka dvousedačky: 57cm
Šířka sezení:: 58cm
? Práh od země: 27cm
? Nášlap od země: 34
? Hrana karoserie po otevření dveří: 41cm
Rozměry nákladového prostoru: 42x16x16cm
Max. nosnost: 50kg
Váha buginy: 37kg
Rychlost: 3-8km/hod
? Pohon: 2x motor 24V/200W
? Baterie: 24V/7Ah
Nabíječka: 29V/800mA
? Čas nabíjení baterie: 8-12hod
? Délka provozu při plném nabití: 1-2hod
? Určeno pro děti: 3-8let,