Audi E-tron S sportback quatro s 2.4G, náhon 4x4, černá metalíza

Kód: 4257
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Audi
4 986 Kč
Skladem ihned k odeslání

Vychutnejte si dobrodružství s elektrickým SUV Audi E-tron S Sportback Quattro! Nabízí dálkové ovládání 2.4G Bluetooth, LED osvětlení, čalouněnou sedačku a attraktivní design.

Upozornění: vhodné pro děti do 5,5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do světa neustálého dobrodružství s elektrickým SUV Audi E-tron S Sportback Quattro! Toto dětské elektrické autíčko je vybaveno dálkovým ovládáním pomocí 2.4G Bluetooth, náhonem 4x4 všech kol, FM rádiem, USB, Bluetooth, voltmetrem pro kontrolu nabití baterie, LED osvětlením, otvíracími dveřmi, čalouněnou sedačkou, EVA koly z měkčeného plastu, odpružením náprav a možností ručního tažení.

To vše doplňuje široká škála funkcí pro maximální zábavu, včetně audio playeru s Bluetooth pro přehrávání hudby z mobilu, FM rádia, USB a TF vstupu. Zároveň má také klakson, muziku, start motoru a přední a zadní LED světla, která lze vypnout.

Díky možnosti jízdy na pedál pomalu/rychle vpřed/vzad a přepínači jízdy pro volbu zádního náhonu nebo náhonu všech kol 4x4, budou jízdy s tímto autíčkem naprosto skvělým zážitkem. Kvalitní materiály a zpracování doplňuje nejen originální design a lakovaná metalíza, ale také funkce jako odpružení přední a zadní nápravy, čalouněná vyšívaná sedačka s 3 bodovým bezpečnostním pásem a zadní spodní výsuvná kolečka pro jednoduché ruční tažení auta.

Dětské elektrické autíčko Audi E-tron S Sportback Quattro je připraveno k jízdě ihned po dobíjení a mytí, nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu. S certifikací CE a licencí Audi, které jsou doloženy celními doklady při dovozu, máte jistotu kvality a bezpečnosti. Navíc, náhradní díly jsou vždy k dispozici za nákupní ceny pro naše zákazníky.

Celý balík a kupní rozhodnutí doplňuje faktura, návody a odkaz na podrobný český návod k sestavení. Autíčko je baleno v kartonu o rozměrech 110x58x37cm a váze 21kg. Pro detailnější informace se podívejte do tabulky Doplňkových parametrů a pro porovnání velikosti prohlédněte foto s dětmi na konci fotogalerie.

Audi etron máme také ve vínové metalíze

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Černá
Délka auta: 107cm
Výška auta: 47cm
Šířka auta: 61cm
Průměr kol: 22cm
Šířka kol: 8cm
Šířka sedačky: 33cm
Šířka sezení: 35cm
Práh od země: 10cm
Nášlap od země: 15cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 25cm
Váha auta: 18kg
Max. nosnost: 25kg
Rychlost: 3-5km/h
Pohon: 4x el. motor 12V / 28W, na baterii 12V / 7Ah
Nabíječka: z 220V na 12V / 1000mA s normou CE
Čas nabíjení baterie: 8 až 10hod
? Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
? Určeno pro: děti od 3 do 8 let podle výrobce, dle mého max. do 5,5 let