Jeep Willys s 2,4G, 4x4, 1 místný, green army

Kód: 4204
Tip
Neohodnoceno
4 400 Kč –18 % 3 600 Kč
Skladem ihned k odeslání

Dětský elektrický 1místný Jeep Willys 4 motory 12V/28W, baterie 12V/7Ah, pohon 4x4, 2.4G dálkové ovládání, 1 rychlost na manuál / 3 na dálkové ovládání, plynulý rozjezd, Bluetooth, USB, přední LED světla, zvukové efekty, klakson, polstrovaná sedačka z eko kůže, EVA kola, odpružení obou náprav, ukazatel stavu baterií, úložný prostor vzadu a pod kapotou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrické autíčko vojenský džíp Willys 4x4 jednomístný, zelené

Určitě si dokážete představit, kolik pozornosti na sebe dokáže strhnout věrohodná zmenšenina skutečného armádního vozidla. Originální vůz byl vyráběn pro americkou armádu v letech 1941-1945. Řeč je o proslulém vojenském džípu Willys, tentokrát ale určenému pro děti od 3 let

Klíčové vlastnosti 

 • Čtyři motory s celkovým výkonem 112 W si hravě poradí s jízdou při zatížení až 30 kilogramů (nosnost)
 • Pohon všech kol 4x4 poznáte na lepší průjezdnosti terénem 
 • Kola jsou vyrobená z EVA materiálu, což řidič pocítí zejména při jízdě po tvrdém povrchu - EVA kola dokážou tlumit nárazy a vibrace, takže je jízda pohodlnější
 • K pohodlí přispěje také odpružení obou náprav a měkká polstrovaná sedačka z eko kůže
 • Díky funkci Bluetooth můžete v rádiu na palubce pouštět písničky z telefonu
 • Pro poslech hudby lze využít také USB na palubce - stačí zapojit flash disk s nahranými písničkami
 • Se zabudovaným ukazatelem baterie se vám nestane, že se autíčko vybije na cestě
 • Na cestu posvítí přední LED světla (ty je možné zapnout/vypnout)
 • Samozřejmostí je plynulý rozjezd bez jakéhokoliv nečekaného škubnutí
 • Díky 2.4G dálkovému ovladači máte dítě v autíčku vždy plně pod kontrolou
 • Vzadu a vepředu (pod kapotou) se nachází úložný prostor, který se hodí k převozu hraček, svačiny nebo batůžku
 • Nechybí samozřejmě ani klakson pro troubení, který je instalován na volantu

Maximální rychlost jízdy činí 4 km/h, což by se dalo srovnat se svižnější chůzí. Pro všechny případy je Willys opatřený nastavitelným bezpečnostním pásem. Jízda v autíčku je tak pro vaše dítě naprosto bezpečná.

Dětské elektrické auto džíp Willys můžete najít ve dvou velikostech. Zatímco v tomto případě se jedná o menší, jednomístnou verzi, existuje také Willys třímístný, který je větší a těžší. 

Rozměry jednomístného džípu Willys činí 110 x 60 x 58 cm a hmotnost 14,5 kilogramů. Jednomístná verze Willyse je proto vhodná pro ty, kteří nemají k dispozici garáž (nebo kasárny s parkovištěm). Díky kompaktním rozměrům není problém parkovat autíčko i na vyšším poschodí. Oproti třímístné alternativě je jednomístný džíp Willys také cenově dostupnější

Jak se elektrické autíčko ovládá?

Stačí zapnout pás, stisknout startovací tlačítko a šlápnout na pedál. Autíčko se plynule a bez trhnutí rozjede, uvolněním pedálu pak samo automaticky zabrzdí. Samozřejmě nechybí ani zpátečka, která se volí přepínačem na palubce. Na dálkovém ovladači jsou navíc k dispozici tři rychlostní stupně. Rodič tak může sám nastavit, jakou rychlostí autíčko právě pojede.

Autíčko můžete řídit pomocí dálkového ovladače

Dětské elektrické auto džíp Willys je vybavené 2.4G bluetooth dálkovým ovladačem. Ten má před manuální jízdou na pedál přednost. Nad vozítkem tak máte vždy plnou kontrolu a můžete ho kdykoliv zastavit. To platí i pro případy, kdy by dítě drželo nohu na pedálu. Ovladač přijde vhod také v případě, kdy si děti na samotné řízení zatím samy netroufnou. Autíčko pak můžete ovládat na dálku a děti tak mohou řízení přijít postupně na chuť.

Baterie, nabíjení a doba provozu

Součástí balení je baterie 12V/7Ah a originální nabíječka 220 V / 12 V / 1000 mA. Doba nabíjení zcela vybité baterie činí 8-10 hodin. Doba provozu činí až 90 minut. 

Dojezd uváděný u elektrických vozítek bývá spíše orientační. Baterie jsou testovány při plném nabití, bezvětří, na rovné cestě s pevným povrchem. Skutečné výsledky se mohou přirozeně lišit v závislosti na hmotnosti dítěte a odlišnostech ve stavu jízdního povrchu, teplotě a jiných faktorech. Dojezd je také výrazně ovlivněn tím, jak moc budete o baterie pečovat. Za řádné zacházení se vám baterie odvděčí delší životností. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Zelená
Délka: 108cm
Výška: 58cm
Šířka: 59
Průměr kol: 27cm
Šířka kol: 9cm
Šířka sedačky: 33cm
Šířka sezení: 43cm
? Práh auta od země: 15cm
? Hrana dveří od země: 29cm
Váha auta: 15kg
Nosnost: 30kg
Rychlost: 4-5km/h
Pohon: 4x motor 28W/12V
Baterie: 12V/7Ah
Nabíječka: 12V/1000mA s LED nabití
? Délka provozu při plném nabití: cca 1 - 2hod
? Určeno pro děti: 3 - 8let