Jeep Willys s 2,4G, 4x 120W / 24V, 3 místný, green army

Kód: 3387
Akce Novinka
Neohodnoceno
11 182 Kč
Skladem ihned k odeslání

Dětský elektrický vojenský džíp Jeep Willys 4x4 24V trojmístný v green army barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevírací kapotou, možností ručního tažení, MP3, USB, voltmetrem, LED osvětlením, úložnými schránkami, EVA koly s ložisky, vlajkou USA, silnou 24V / 7 Ah baterií, 4 motory 120W / 24V s 3 možnými rychlostmi vpřed a vzad volitelné ovladačem nebo pedálem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský elektrický vojenský džíp Jeep Willys 4x4 24V

Představujeme vám jedinečný trojmístný vojenský džíp Jeep Willys 4x4! Opravdovou legendu 2. světové a Korejské války. Unikátní džíp v green army barvě je ovládaný buďto přes pedál umístěný v autíčku, kde je možné jezdit dvěma rychlostmi vpřed a dvěma vzad nebo přes 2.4G dálkové ovládání, které má vždy přednost před řízením dítěte - tzn. džíp můžete kdykoliv okamžitě zastavit tlačítkem na ovladači. Při nesešlápnutém pedálu nahrazuje tah motorů brzdu.

Willys je vybaven bluetooth přehrávačem, kde si můžete pustit vlastní hudbu a USB vstupem pro MP3. Po zapnutí autíčka se ozve zvuk startu motoru a k dispozici je i klakson. Stav baterie ukáže zabudovaný voltmetr. Osvětlení autíčka tvoří LED přední, mlhová světla a osvětlená přístrojová deska.

Džíp pohání čtyři elektromotory o výkonu 120W / 24V, které jsou připojené na výkonnou baterii 24V / 7 Ah. Kvalitní velká EVA kola s ložisky se postarají o příjemnou jízdu a pohodlí zajistí odpružení přední nápravy a stavitelná tuhost tlumiče na zadní nápravě. Potěší i 3 čalouněné sedačky s bezpečnostními 3 bodovými pásy. Vhod přijde i zadní výsuvné madlo pro odtažení. V zadní části vozu jsou mimo vlajky USA i otevíratelné schránky s prostorem na drobnosti. Džíp má sklopné přední sklo.

Baterii je možné pohodlně vyjmout a nabíjet mimo auto - ideální pro náhradní baterii.

Jeep Willys 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.
Jízdou v tomto fantastickém džípu bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Zelená
Délka: 163cm
Výška: 81cm
Šířka: 78
Průměr kol: 38cm
Šířka kol: 12cm
Šířka dvousedačky: 60cm
Šířka zadní sedačky: 39cm
? Práh auta od země: 21cm
? Hrana karoserie od země: 40cm
Váha auta: 40kg
Nosnost: 60kg
Rychlost: 6km/h
Pohon: 4x motor 120W/24V
? Baterie: 24V/7Ah
Nabíječka: 24V/1000mA
? Délka provozu při plném nabití: cca 1 - 2hod
? Určeno pro děti: 37 - 95měsíců