Toyota Hilux Rugged-X s 2.4G, 4x4, 2x 12V/10Ah, dvoumístná, červená

Kód: 3333
Tip
Neohodnoceno
Značka: Toyota
8 990 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4 v červené lakované barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, kapotou a zadním čelem, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením zadní nápravy, EVA koly, výsuvným madlem pro tažení auta, 4 motory 35W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4

Dvoumístné dětské elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4 je perfektně zpracovaný pickup v červené lakované barvě s 2.4G bluetooth dálkovým ovládáním, díky kterému můžete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu. Autíčko má otevíratelné dveře, kapotu a zadní čelo a má náhon na všechny čtyři kola, díky motorům o výkonu 35W / 12V u každého z nich.

Autíčko skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (1 rychlost při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání). Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda, o maximální pohodlí se pak postará odpružení zadní nápravy, přední náprava na ložiskách a dvě čalouněné sedačky s 3 bodovým bezpečnostním pásem. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete autíčko zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání. Napravo pod dveřmi na podlaze je držák na plechovku nebo kelímek s nápojem.

Těšit se můžete také na přehrávač MP3 s USB a TF (vstup pro SD kartu), který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu po otočení jedním ze dvou vlastních klíčků, dále zvuk jízdy, kdy zvyšující otáčky motorů zvyšují zvuk jízdy, klakson, písničky a melodie nebo LED osvětlení předních světel a zadních světlech s možností vypnutí, či osvětlení palubních přístrojů. K dispozici je i ukazatel rychlosti jízdy.

Velmi užitečnou vychytávkou je zadní vyklápěcí madlo pro ruční odtažení vozítka v případě vybití baterie. Pro tažení slouží přepínač 2x2, kterým vypnete přední převodovky s motory pro snadné tažení auta.

Přepnutím na Manual: jízda je možná pouze na pedál, jízda na dálkové ovládání nejde a nelze ji ovlivnit, přepnutím na Remote: jízda je možná pouze na dálkové ovládání, jízda na pedál nejde a nelze ji ovlivnit,

Toyota Hilux Rugged-X 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Tento model máme také v modré a černé barvě.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 140 x 52 x 76 cm / váha 36 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Červená
Délka auta: 137cm
Výška auta: 75cm
Šířka auta: 91cm
Nákladový prostor: 52x24x18cm
Průměr kol: 34cm
Šířka kol: 14cm
Šířka sedačky: 2x25cm
Šířka sezení: 2x26cm
Práh od země: 21cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 29cm
Váha auta: 34kg
Max. nosnost: 50kg
? Max. rychlost: 3 - 6km/h
? Pohon: 4x el. motor 12V/35W na 2x baterie 12V/10Ah
Nabíječka: z 220v na 12V/1000mA, splňující normu CE
? Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
? Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
? Určeno pro: děti od 3 do 8 let