SPZ na přání - 2 kusy, přední a zadní

Kód: 3938
Akce
Neohodnoceno
100 Kč
Skladem ihned k odeslání

Vyrobíme Vám z PVC samolepící folie přední a zadní SPZ na přání,

prohlédněte si foto zakoupeného vozítka zepředu a zezadu kde bývá umístění pro SPZ, původní tovární nálepku po nahřátí fénem odstraníte a nahradíte ji SPZ na přání se stejným rozměrem, pokud má vozítko umístění pro SPZ pouze vzadu můžete druhou SPZ nalepit na přední blatník, bok, apod.

SPZ budou vyrobené na míru, po vystřihnutí podle černého rámečku je nalepíte na umístění pro SPZ,

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPZ je vyrobena z PVC samolepící folie.

Prohlédněte si foto zakoupeného vozítka zepředu a zezadu kde bývá umístění pro SPZ, původní tovární nálepku po nahřátí fénem odstraníte a nahradíte ji SPZ na přání se stejným rozměrem, pokud má vozítko umístění pro SPZ pouze vzadu můžete druhou SPZ nalepit na přední blatník, bok, apod.

K objednávce napište jméno které chcete na SPZ natisknout, SPZ budou vyrobené na míru, po vystřihnutí podle černého rámečku je nalepíte na umístění pro SPZ.

2 kusy SPZ budou přiloženy v igelitovém sáčku s návody uvnitř krabice, objednávku na SPZ s uvedením jména k natištění napište prosím do poznámky k objednávcenebo pošlete na náš email s číslem objednávky zakoupeného vozítka, při platbě online, převodem atd. připočítejte prosím 100,- Kč k ceně zboží, při platbě dobírkou bude 100,- Kč připočteno k ceně zboží,