Motorka policie BMW R 1200RT, verze německá policie

Kód: 1025
Novinka
Neohodnoceno
5 588 Kč
Skladem ihned k odeslání

Elektrická dětská policejní motorka BMW R 1200 RT ve stříbrné barvě, světelné i zvukové policejní efekty, 3 rychlosti vpřed včetně zpátečky, motor 12V / 45W na baterii 12V / 7Ah. Vzor policie Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická motorka BMW R 1200 RT

Licenční motorka BMW R 1200 RT - originální elektrická dětská policejní motorka se všemi efekty, které k policii patří.

Dětská motorka ve stříbrné barvě se vzorem policie Německo má policejní LED osvětlení, mnoho zvukových efektů, jako jsou zvuk startu motoru i samotné jízdy, klakson, siréna a houkačka nebo písničky a melodie. Na řídítkách a zadním kufříku pak najdete také červeno-modře svítící policejní majáky. Líbit se jistě bude také blikající přední světlomet. Jako i úložný prostor slouží boční kufříky.

Originální vzhled, který ocení každý malý policista, ale také velice kvalitní materiály a špičkové zpracování. Tichou a příjemnou jízdu vám zajistí kola z měkčeného EVA plastu. Pro lepší stabilitu jsou vzadu přimontovaná dvě podpůrná kolečka.

Motorku nastartujete pomocí jednoho ze dvou přiložených klíčů s logem BMW. Po sešlápnutí pedálu a přepnutím přepínače můžete vyzkoušet až 3 rychlosti vpřed nebo 1rychlostní zpátečku. Zvolenou jízdu vám ukazují LED kontrolky, voltmetr zase stav nabití baterie. Rychlost při jízdě vpřed je 3 - 6 km/h. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu.

Mimo dobíjení a mytí nevyžaduje motorka jinou údržbu, jízdou na této úžasné motorce bude vaše dítě všude středem pozornosti!

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

 

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení motorky je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak motorku sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 119 x 71 x 39 cm / 23 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Stříbrná
Délka: 127cm
Výška: 75cm
Šířka: 54cm
Průměr kol: 31cm
Šířka kol: přední: 11
Šířka kol: zadní: 13cm
Délka sedačky: 32cm
Výška sedačky od země: 49 cm
Stupačka od země: 17cm
Max. nosnost: 30kg
Max. rychlost: 3-6km/hod
? Pohon: el. motor 12V/45W, na baterii 12V/7Ah
Váha motorky: 20kg
Dobíječka: z 220V na 15V/800mA
? Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
? Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
? Určeno pro: děti 3 - 8let