Buldozer Goliath - Stavebnice CaDA na dálkové ovládání 2826 dílků

Kód: RCC61056W
Novinka
Neohodnoceno
Značka: IQ models
5 897 Kč
Skladem

Propracovaná stavebnice CaDA Buldozer Goliath je realistický, plně funkční stroj pro ty nejnáročnější stavitele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám překrásný a precizně zpracovaný Buldozer na dálkové ovládání od firmy CaDA. Tento model si můžete sami složit a vytvořit z jednotlivých dílků. Jedná se o stavebnici určenou pro pokročilé a náročné stavitele. Navíc získáte neomezené možnosti, protože veškeré díly můžete využít dle vlastní fantazie a kombinovat je s Legem.

Buldozer disponuje pohyblivými částmi a funkcemi zajištujícími dokonalou manipulaci s materiály. Dvojitý diferenciál zaručuje plynulý a bezproblémový pohyb více částí najednou, žádné zadrhávání stroje. Dálkovým ovladačem můžete jednoduše ovládat pásy, kterými Buldozer jezdí dopředu, dozadu, doleva, doprava nebo se dokonce otočí na místě dokola.

V přední části najdete lžíci, která slouží k nakládání a odhrnování materiálu. Je možné ji zvedat a naklánět dle potřeby. V zadní části se nachází rozrývač, který vám umožní měnit hloubku a úhel. Každý detail byl pečlivě propracován, včetně realisticky zobrazené kabiny a otevíracích, pohyblivých částí.

Tato velká stavebnice nedělá žádné kompromisy. Rozměry sestaveného stroje jsou 53.8 x 30.4 x 24.0 cm. Obsahuje také špičkovou elektroniku, včetně dvojitého dálkového ovladače, 5x L motoru a 2 mikromotorů s LED osvětlením.

  Obsah balení:

  • Buldozer Goliath - Stavebnice CaDA na dálkové ovládání 2826 dílků