Range Rover HSE s 2.4G, náhonem 4x4, lakovaný bílý

Kód: 2804
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Land Rover
10 588 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Land Rover Range Rover HSE 4x4 v bílé barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi a kapotou, FM rádiem, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením obou náprav, EVA koly, výsuvným madlem pro ruční tažení auta, 4 motory 35W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoumístné dětské elektrické autíčko Land Rover Range Rover HSE 4x4 je detailně zpracované SUV v bílé barvě s 2.4G Bluetooth dálkovým ovládáním, díky kterému budete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu. Autíčko má otevíratelné dveře a kapotu. Dále náhon na všechny čtyři kola, díky motorům o výkonu 35W / 12V u každého z nich. Autíčko nabízí možnost vypnout pohon předních kol a šetřit tak baterii.

Autíčko skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (1 rychlost při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání). Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda, o maximální pohodlí se pak postará odpružení obou náprav dvoumístná čalouněná sedačka každá s vlastním bezpečnostním pásem. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete autíčko zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání.

Těšit se můžete také na FM rádio či přehrávač MP3 s USB a TF (vstup pro SD kartu), který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu po otočení vlastním klíčkem, dále zvuk jízdy, klakson, písničky a melodie nebo LED osvětlení předních a zadních světlech s možností vypnutí nebo také dva osvětlené palubní přístroje. Vozítko má také imitaci dřeva ve dveřích a na palubní desce.

Velmi užitečnou novinkou je zadní vyklápěcí madlo pro ruční odtažení vozítka v případě vybití baterie.

Land Rover Range Rover HSE 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

 Tento model nabízíme i v černé a vínové barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 149 x 44 x 80 cm / váha 38 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Bílá
Délka auta: 144cm
Výška auta: 65cm
Šířka auta: 92cm
Průměr kol: 31cm
Šířka kol: 12cm
Šířka dvousedačky: 54cm
Šířka sezení: 55cm
Práh auta: 15cm
Nášlap: 24cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 32cm
Váha auta: 32kg
Max. nosnost: 50kg
Rychlost: 5km/h
Pohon: 4x el. motor 12v/35w, na 2 baterie 12v/7ah
Dobíječka: z 220v na 12v/1000ma, norma CE
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
Určeno pro: děti od 37 měsíců do 8 let, dle mého max. do 8 let drobnější postavy