Mercedes GLS63 4x4 s 2,4G, dvoumístný, bílý lakovaný

Kód: 805
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Mercedes
10 400 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Mercedes-Benz GLS63 4x4 v bílé barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, funkčním elektrickým ventilátorem, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením, EVA koly, 4 motory 45W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Mercedes-Benz GLS63 4x4

Luxusní SUV, dvoumístný Mercedes-Benz GLS63 4x4 v překrásné bílé barvě, má identický vzhled originálního modelu s licencí Mercedes-Benz. Při výrobě byl použit kvalitní materiál k dosažení těch nejmenších detailů. Autíčko se ovládá dálkovým ovládáním, které má vždy přednost před ovládání pedálem - autíčko máte tedy za každé situace vždy pevně pod kontrolou a můžete jej kdykoliv zastavit. Při ovládání pedálem má autíčko 2 rychlosti vpřed a vzad, při ovládání dálkovým ovládáním pak 3 rychlosti vpřed a vzad. Rychlost ovládáte přepínačem na přístrojové desce. Autíčko má i bohatou výbavu - přední denní svícení s 20 LED diodami, 4 přední hlavní LED světla, zadní světla s 32 LED diodami, 2 palubní přístroje, osvětlený vypínač autíčka a displej s voltmetrem (ukazatel stavu nabití baterií). Nově je auto vybaveno i funkčním elektrickým ventilátorem. K dispozici je přehrávač MP3 na USB nebo SD kartu a FM rádio, s krásným zvukem, kterým volíte vlastní hudbu a hlasitost. 

Velká měkčená EVA kola (obdoba nafukovacích) zajišťují tichou a příjemnou jízdu a luxusní čalouněná sedačka pak potřebné pohodlí. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, při jízdě na DO brzdíte ovladačem. Auto má náhon na všechny kola díky čtyřem silným 45W / 12V elektromotorům, tím je vhodné i pro jízdu na nerovnostech. A pro ještě větší pohodlí jsou obě nápravy odpružené. Větší bezpečnost dětí pak zajišťuje stavitelný bezpečnostní dvoupás. Volant se nachází na levé straně. Dveře jsou otvíratelné s pojistkou.

Mercedes-Benz GLS63 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.
Jízdou v tomto překrásném autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Model nabízíme také ve vínové a černé barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 137 x 78 x 44 cm / 36 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Barva: Bílá
Délka auta: 137cm
Výška auta: 60cm
Šířka auta: 90cm
Průměr kol: 28cm
Šířka sedaček: 2x25cm
Šířka sezení: 53cm
Nášlap od země: 19cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 28cm
Váha auta: 32kg
Max. nosnost: 30kg
Max. rychlost: 6km/h
Pohon: 4x el. motor 45W na 2x baterii 12V/7Ah
Dobíječka: z 220V na 12V/1000mA, splňující normu CE, EMC
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod