Mercedes GLC 63S AMG 4x4 s 2,4G, dvoumístný, černý

Kód: 1155
Akce Tip
Neohodnoceno
9 500 Kč
Skladem ihned k odeslání

Licencované dětské autíčko dvoumístný Mercedes-AMG GLC 63S 4x4 v černé metalízové barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, otevíracími dveřmi, MP3, USB, SD, voltmetrem, LED osvětlením, měkčenými EVA koly, odpružením obou náprav, čalouněnou koženou sedačkou, možností ručního tažení, 4 motory 45W / 12V s 3 možnými rychlostmi vpřed a vzad volitelné ovladačem nebo pedálem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Mercedes-AMG GLC 63S 4x4

Elektrické licenční autíčko Mercedes-AMG GLC 63S 4x4 pro dvě děti v černé metalízové barvě s 2.4G bluetooth dálkovým ovládáním a plynulým rozjezdem bez cukání. Autíčko jezdí rychlostí až 5 km za hodinu, má krásný osvětlený interiér s pohodlnou čalouněnou koženou sedačkou a odpružení obou náprav, včetně pohonu všech 4 kol, který lze přepnout na pohon pouze zadní nápravy. O hladkou a tichou jízdu se starají také EVA kola vyrobená z měkčeného plastu.

O bezpečnost dítěte se stará nastavitelný bezpečnostní pás a dálkové ovládání, díky kterému může elektrické autíčko ovládat dospělá osoba. Dálkové ovládání má přednost před pedálem, dítě již neovládá směr ani rychlost jízdy. Autíčko má možnost výběru dvou rychlostí vpřed a jedné rychlosti vzad při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na DO Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo brzdíte tlačítkem na DO.

Autíčko disponuje zvukovými a světelnými efekty jako start motoru, klakson a autorádiem, které přehrává MP3, SD kartu nebo flash disk. Autíčko má ve výbavě hlavni a zadní LED světla. V zadní části autíčka jsou výsuvná kolečka pro možnost ručního tažení.

Mercedes-AMG GLC 63S 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 140 x 79 x 42 cm / 39 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Délka auta: 135cm
Výška auta: 64cm
Šířka auta: 86cm
Průměr kol: 30cm
Šířka kol: 12cm
Šířka dvousedačky: 50cm
Šířka sezení: 52cm
Práh auta: 14cm
Nášlap: 19cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 31cm
Váha auta: 33kg
Max. nosnost: 50kg
Rychlost: 5km/h
Pohon: 4x el. motor 12V/45W, na 2 baterie 12V/7Ah
Dobíječka: z 220V na 12V/1500mA, splňující normu CE, EMC