Házecí letadla

3 položek celkem
Pružné házedlo FLIP 48cm - fialové
199 Kč
Kód: DS54697939
Pružné házedlo FLIP 48cm - žluté
199 Kč
Kód: DS38843796
Pružné házedlo 48cm - žluté
179 Kč
Kód: DS52416332

Skvělou zábavu si můžete užít nejen se složitými elektronickými hračkami. Už jste vyzkoušeli házecí letadlo? Pokud ne, tak to určitě zkuste a nebudete litovat. Potřebujete jen vlastní ruce a rozběh, abyste ho šikovně hodili. Pokud se vám to povede správně, letadlo se udrží ve vzduchu i několik desítek metrů. 

Základním materiálem pro házecí letadlo je polystyren. Ale není to obyčejný polystyren, kterým se třeba vyplňují krabice s elektronikou. Polystyrenové házecí letadlo je vyrobeno z jeho specifického druhu, který je velmi pružný a tím také odolný proti pádům letadélka. Pěnové házecí letadlo je robustnější, než na první pohled vypadá.

Házecí letadlo se dodává rozložené do 3 dílů, ale jejich složení trvá jen minutku. Křídla se zasunou do trupu. Vybrat si můžete barevnou variantu – modrou, červenou, žlutou nebo oranžovou. Když si jich koupíte víc v různých barvách, můžete spolu klidně i závodit, komu házecí letadlo dále doletí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení