Kamion Truck Champion s návěsem a kontejnerem s 2,4G, 4x4, červený

Kód: 3336
Novinka Výprodej
Neohodnoceno
6 900 Kč –18 % 5 600 Kč
Skladem ihned k odeslání

Unikátní elektrický kamion Truck Champion 4x4 s návěsem a kontejnerem v červené lakované barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, EVA koly, 4 motory 28W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský elektrický kamion Truck Champion 4x4

Jedinečný elektrický kamion pro děti. To je Truck Champion 4x4 s návěsem a kontejnerem, v krásné červené lakované barvě. Tahač má k dispozici 2.4G Bluetooth dálkové ovládání, díky kterému můžete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu. Při jízdě na pedál jsou k dispozici dvě rychlosti vpřed a vzad, při jízdě na DO nabízí Truck rychlosti tři. Při nesešlápnutém pedálu brzdí kamion převodem motorů nebo zabrzdíte tlačítkem na DO. Tahač má pohon všech čtyř kol a pohodlná EVA kola, včetně ložisek na přední nápravě. Rám karosérie je kovový.

Kamion má bohatou výbavu, jako jsou přední LED světla, osvětlený nárazník nebo osvětlené údaje na MP3 přehrávači, který má vstup na USB pro přehrání vlastní hudby. Najdete zde i voltmetr, který ukazuje aktuální nabití baterie. Tahač disponuje zvukem startu motoru a klaksonem. Pro pohodlí a bezpečnost dítěte je ve vozítku čalouněná sedačka a plastová opěrka s 3 bodovým bezpečnostním pásem. Vozítko má otevíratelné dveře i otevíratelný kontejner

Tahač se spojuje s návěsem zašroubováním šesti šroubků na hranách blatníků, poté jede a zatáčí jako celek. Radost dětem udělá i vlastní olepení kontejneru přiloženým archem nálepek.

Truck Champion 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

Model máme také v černé barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 118 x 55 x 64 cm / váha 44 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Záruka: 2 roky
Barva: Červená
Délka tahače / s návěsem: 114cm / 182cm
Výška tahače / kontejneru na návěsu: 69cm / 76cm
Šířka tahače: 65cm
Otvíratelný kontejner D/V/Š/: 105x48x48cm
Průměr kol: 22cm
Šířka kol: 8cm
Šířka sedačky: 40cm
Šířka sezení: 41cm
Práh auta od země: 9cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 38cm
Váha soupravy: 38kg
Max. nosnost: 30kg
Rychlost: 3-5km/h
? Délka provozu při plném nabití: 1hod
? Pohon: 4x el. motor 12V/28W, na baterii 12V/7ah
Dobíječka: z 220V na 12V/1000Ma, norma CE
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Určeno pro: děti od 3 do 8let dle výrobce, dle mého max. do 6 let