Čtyřkolka Xmen s 2.4G, 4x4, náhon všech EVA kol, polymer potah Spider červená

Kód: 1151
Akce
Neohodnoceno
7 640 Kč
Skladem ihned k odeslání

Elektrická čtyřkolka Xmen 4x4 v červené barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, MP3, SD, USB, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením zadní nápravy, EVA koly, koženou sedačkou, 4 motory 45W / 12V a potahem Spider s polymerního materiálu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická čtyřkolka Xmen 4x4

Výborná dětská elektrická čtyřkolka řady Xmen s pohonem 4x4 v červené barvě, s 2,4G Bluetooth dálkovým ovládáním má perfektní design terénního stroje, kvalitní materiály a zpracování. Důkazem toho je potah Spider z polymerního materiálu, který je na čtyřkolce použit. Podvozek vozítka tvoří odpružení zadní nápravy a velmi tichá a pohodlná EVA kola z měkčeného plastu. Čtyřkolka je poháněna čtyřmi elektrickými motory o výkonu 45W / 12V a disponuje třemi rychlostmi vpřed i vzad při ovládání na DO a dvěma rychlostmi při jízdě na pedál. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, vozítko však můžete kdykoliv zastavit tlačítkem na DO, který má vždy přednost před řízením dítěte - čtyřkolku tak máte plně pod kontrolou. K dispozici je i možnost volby jízdy na zadní náhon nebo 4x4 náhon všech kol. Pro pohodlí dítěte má čtyřkolka koženou čalouněnou sedačku.

Ve výbavě čtyřkolky najdete digitální přehrávač MP3 se vstupy USB, SD a AUX poskytující výborný zvuk, přednastavené písničky a melodie včetně zvuku startu motoru. Dále klíčky od zapalování a voltmetr, který ukazuje stav nabití baterie. Vypínatelné LED osvětlení hlavních světel, mlhovek a zadních světel.

Čtyřkolka Xmen 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

Model nabízíme také v modré barvě

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení čtyřkolky je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak čtyřkolku sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 102 x 64 x 53 cm / 31 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Hmotnost: 10 kg
Barva: Červená
Délka čtyřkolky: 111cm
Výška čtyřkolky: 78cm
Šířka čtyřkolky: 66cm
Průměr kol: 37cm
Šířka kol: 14cm
Délka sedačky: 30cm
Délka sezení: 32cm
Výška sedačky nad zemí: 50cm
Práh od země: 20cm
Nášlap: 23cm
Váha čtyřkolky: 26kg
Max. nosnost: 50kg
Max. rychlost: 8km/h
Pohon: 4x el. motor 12v/45w, na 2 baterie 12v/7ah
Dobíječka: z 220v na 12v/1500ma, splňující normu ce, emc
Čas nabíjení baterie: 8 až 12hod
Délka provozu při plném nabití: 1 až 2hod
Určeno pro: děti od 3let, dle mého max. do 8 let