Bugina Champion speed s 2,4G, jednomístná, 12V/2x120W, zelená

Kód: 2785
Tip
Neohodnoceno
5 940 Kč
Skladem ihned k odeslání

Elektrická bugina Champion Speed v zelené barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, MP3, USB, voltmetrem, LED osvětlením, nosičem, úložným prostorem, odpružením zadní nápravy, EVA koly, čalouněnou sedačkou, 2 motory 120W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická bugina Champion Speed

Výkonná dětská elektrická bugina Champion Speed v červené barvě, s 2,4G Bluetooth dálkovým ovládáním má perfektní design terénního stroje, kvalitní materiály a zpracování. Podvozek vozítka tvoří odpružení zadní nápravy a velmi tichá a pohodlná EVA kola z měkčeného plastu. Bugina je poháněna dvěmá silnými elektrickými motory o výkonu 120W / 12V a disponuje třemi rychlostmi vpřed i vzad při ovládání na DO a rychlostí vpřed a vzad při jízdě na pedál. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, vozítko však můžete kdykoliv zastavit tlačítkem na DO, který má vždy přednost před řízením dítěte - buginu tak máte plně pod kontrolou. Pro pohodlí dítěte má bugina koženou čalouněnou sedačku vybavenou stavitelným bezpečnostním pásem.

Ve výbavě buginy najdete zadní úložný prostor a přední nosič na drobnosti, přehrávač MP3 se vstupem na USB poskytující výborný zvuk, přednastavené písničky a melodie včetně zvuku startu motoru. Dále voltmetr, který ukazuje stav nabití baterie. LED osvětlení hlavních světel a rámu okna.

Bugina Champion Speed nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace je dokládána celnicí při dovozu.

 Model nabízíme také v červené barvě.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení buginy je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak buginu sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 108 x 62 x 45 cm / 28 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická auta
Hmotnost: 10 kg
Délka: 118cm
Výška: 72cm
Šířka: 73cm přední, 75cm zadní,
Průměr kol: 32cm
Šířka kol: 14cm
Šířka sedačky: 37cm
Šířka sezení:: 42cm
? Práh od země: 16cm
? Hrana karoserie po otevření dveří: 30cm
Ložná plocha: 43x12x11cm
Váha buginy: 23kg
Max. nosnost: 30kg
Rychlost: 3-6km/hod
? Pohon: 2x motor 12V/120W
? Baterie: 12V/10Ah
Nabíječka: 12V/1000mA
? Čas nabíjení baterie: 8-12hod
? Délka provozu při plném nabití: 1-2hod
? Určeno pro děti: 3-8let,